Водій міжміського автобуса, що слідував від автовокзалу на острові Пхукет в місто Сатун, зробив зупинку в дорозі, щоб усунути в ремонтній майстерні несправність кріплення одного з сидінь. В момент ремонту сталася пожежа.

За заявою поліції, загоряння автобуса виникло від іскри зварювального апарата, яким приварювали сидіння. З невстановлених поки причин всі пасажири під час проведення ремонтних робіт перебували в салоні автобуса.

За повідомленнями очевидців, полум’я розповсюдилося по автобусу дуже швидко, перелякані пасажири влаштували у єдиній двері тисняву. Хоча вдалося евакуювати всіх пасажирів, деякі з них встигли надихатися продуктами згоряння обшивки салону і отримали отруєння. Для 50-річної громадянки Таїланду пригода закінчилася загибеллю, 12 інших пасажирів, серед них 15-річна дівчинка, госпіталізовані. У відділення інтенсивної терапії надійшли п’ятеро пасажирів.

Як встановила поліція, автобус належав місцевої транспортної компанії Trang Ruammit. Водій автобуса і власник майстерні, яка робила ремонт, були викликані для дачі свідчень. Один зі співробітників поліції заявив, що водій назвав причиною трагедії включений акумулятор, який «забули вимкнути» під час ремонту. Від короткого замикання в акумуляторі нібито і сталося загоряння.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here