Справжнім жахом закінчилася відпустка на тайському острові Самуї для російської туристки Анастасії Хмеловец, яка отримала серйозні травми в результаті аварії.

На лікарняному ліжку тайського госпіталю Настя виявилася в минулу п’ятницю, після того як її скутер врізався в різко загальмував попереду пікап. В результаті дівчина отримала серйозну черепно-мозкову травму і множинні переломи лицьових кісток.

Загалом, лікування росіянки могла б повністю покрити медична страховка, якщо б вона була, але за збігом обставин її термін закінчився рівно за день до цієї аварії, оскільки дівчина вирішила продовжити тут свою відпустку, чекала оформлення документів і, зрозуміло, навіть подумати не могла що таке може трапитися.

Хоча варто було б, звичайно, подбати про це заздалегідь, оскільки такі ситуації відбуваються з нашими співвітчизниками за кордоном вже не перший раз. Страховка коштує в середньому 10-15 доларів на тиждень, і економити на ній просто нерозумно.

Госпіталь оцінив лікування російської туристки приблизно в 32 000 USD, і відповідно з тайськими законами виписати її тепер зможуть лише після повного погашення боргу. Тільки як його гасити не зрозуміло, адже дівчина зі звичайної російської родини (місто Іваново), раз в десятиліття наскребшей грошей на омріяний відпочинок на морі, і грошей у них таких ніколи не було, нема, та й у найближчому майбутньому не очікується.

Друзі Анастасії створили благодійну сторінку в соціальній мережі Вконтакте, в надії зібрати необхідні гроші для оплати лікування постраждалої. В даний час їм вдалося зібрати вже більше 400 тисяч рублів.

Настя зараз перебуває в госпіталі THAI INTERANTIONAL, її лікування триває, оскільки до виписки ще далеко. Сума боргу перед клінікою постійно зростає, адже кожен день перебування в неї коштує близько 1000 USD.

Всі небайдужі до Настиної долі, можу допомогти їй тут – vk.com/club58702294 тут же можна подивитися всі доказові документи правдивості цієї історії, в тому числі і з російського консульства в Таїланді.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here