Під час перебування в Китаї компанія з восьми мандрівників поскаржилася на обслуговування в одному з місцевих ресторанів, після чого офіціанти накинулися на них з ножами…

Пригода сталася у місті Ліцзян в південній провінції Юньнань. Туристам не сподобалося, що офіціанти довго не подавали соєве молоко, тому вони попросили принести напій швидше.

Почувши невдоволення клієнтів, співробітники ресторану почали погрожувати, а потім веліли відвідувачам брати їжу і забиратися. Обурені туристи подзвонили в поліцію. Прибулі правоохоронці на час примирили сторони конфлікту.

Коли поліцейські поїхали, офіціанти кинулися в атаку з ножами в руках, тому відвідувачам довелося втекти. Є в результаті інциденту постраждали, невідомо. П’ятьох нападників співробітників ресторану затримали і в якості адміністративного покарання позбавлять волі на строк від 10 до 15 діб.

У серпні минулого року гід з Китаю в ході сварки тяжко поранив співвітчизника і вбив його дружину. Конфлікт виник із-за столика в кенійському ресторані.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here