Турист, що проживає в американському готелі, зробив спробу нацькувати пітбуля на співробітницю готелю, яка відмовилася зустрітися з ним в номері…

На час подорожі 35-річний Роберт Медоус, проживає в Північній Кароліні, зупинився в готелі Marathon, яка знаходиться на архіпелазі Флорида-Кіз. 31 травня, увійшовши в хол готелю, чоловік заговорив з 19-річної співробітницею і дав їй 20 доларів. Як пояснив Медоус, причиною таких дій стало те, що він вважав дівчину красивою.

Потім постоялець сказав, що працівниця готелю повинна піднятися до нього в номер, оскільки він їй заплатив. Відмова дівчини привів Медоуса в лють. Він нахвалявся наслати на співробітницю пітбуля і через деякий час повернувся з собакою, яка проживала в номері разом з туристом.

Коли пітбуль застрибнув на стійку реєстрації, дівчина злякалася, закрилася в службовому приміщенні і зателефонувала в поліцію. Після прибуття в готель поліцейські затримали чоловіка. Страж правопорядку розповів, що Медоус перебував у стані алкогольного сп’яніння і пізніше заявив, що нічого не пам’ятає.

Мандрівника взяли під варту і пред’явили йому звинувачення в порушенні громадського порядку і нападі без обтяжуючих обставин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here