В’єтнамська поліція почала розслідування нападу на російського гіда і туристку, що стався у вівторок 26 лютого на популярному туристичному курорті Нячанг.

За словами постраждалих, близько 22:30 на одній з вулиць Нячанга на російську туристку напад грабіжник вирвав у неї сумку і спробував втекти. Гід туроператора «Пегас туристик» не розгубився, наздогнав злодія, і відібрав сумку. Однак злочинець у зав’язалася бійки наніс ножові поранення росіянину.

В результаті нападу 28-річний росіянин був доставлений в госпіталь для надання невідкладної медичної допомоги. Йому наклали кілька швів, один з яких майже 8 см в довжину.

Грабіжник залишив на місці злочину свій складаний ніж, яким і наносив удари гіду. Поліція сподівається за відбитками пальців знайти злочинця.

В’єтнамські поліцейські припускають, що нападник спочатку не планував використовувати ніж для нападу, так як подібні ножики широко поширені тут для зрізання сумок у туристів і дуже рідко застосовуються для нападів.

Популярність курорту Нячанг у іноземних туристів давно має свою тіньову сторону: в останні роки різко почастішали випадки нападу на іноземців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here