Аварія сталася пізно увечері 4 січня в районі курорту Черміс на висоті приблизно 2 тисячі метрів. Вісім росіян після вечері в готелі «Спортинг» повинні були спуститися вниз — в село, де вони проживали.

З невідомої причини водій обрав неосвітлену трасу «Олімпія-2», на якій снігохід з причепом втратив управління і впав у прірву з висоти близько 100 метрів, уточнює телеканал «Росія 24». Імовірно, водій виїхав на крутий схил замість добре освітленої траси «Олімпія-3» за помилку. Також, за деякими даними, снігохід міг бути несправний.

На місці загинули 6 чоловік: 17-річний Денис Кравченко, його 47-річна мати Ірина Кравченко, 54-річні В’ячеслав Слєпцов і Рафіля Пшенична, а також 24-річна Юлія Юдіна з матір’ю Людмилою.

Рятувальні роботи в районі катастрофи були ускладнені складним ландшафтом, скелястим. Вивозили поранених військовими вертольотами.

П’ятеро загиблих і один вижив (Юдін) були жителями Краснодара і приїхали на курорт за путівками. Пшеничне і Агафаров (імовірно, він керував снігоходом) працювали в Італії у сфері туризму.

Пізніше з’ясувалося, що в готелі своїх батьків і старшу сестру чекав 18-річний В’ячеслав Юдін, який в останній момент відмовився від поїздки на вечерю. Зараз з молодою людиною працюють психологи.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here