Набирає обертів скандал навколо п’яного дебошу, вчиненого дрібним саратовським бізнесменом Сергієм Кабаловым на борту авіалайнера, що летів з Москви до Хургади.

Головне управління транспортної поліції МВС Росії оголосило про порушення за даним фактом кримінальної справи. Підставою послужили заяви бортпровідника Дениса Вафина, побитого нетверезим бешкетником, і одного з пасажирів, який отримав якому расходившийся Кабалов пошкодив ніс. За все скоєне Кабалову загрожує до двох років позбавлення волі.

Нагадуємо обставини цієї справи, що отримала широкий резонанс в ЗМІ і в Інтернеті. Під час рейсу літака авіакомпанії » Когалимавіа з Москви до Хургади бортпровідник зажадав від Сергія Кабалова припинити куріння у салоні. У відповідь Кабалов вибухнув нецензурною лайкою, поривався увійти в приміщення екіпажу, називаючи себе «спецназівцем», «агентом ГРУ» і «депутатом», і завдав кілька ударів бортпровіднику і пасажирові. Єгипетська поліція після приземлення літака в аеропорту Хургади відпустила Кабалова, обмежившись бесідою. Повернутися з Єгипту Кабалов разом з сім’єю, згідно з поданими йому Когалимавіа квитками, повинен був 25 січня, однак його місцезнаходження до цих пір невідомо.

Одночасно з «літаковим» навколо Кабалова, що займається в Саратові ресторанним бізнесом і здачею в оренду нерухомості, розгортається ще і податковий скандал. Саратовський податковий орган повідомив, що у Кабалова є значна податкова заборгованість – понад 14 тис. рублів. Крім того, місцева служба судових приставів відносить його в боржників за несплату страхових внесків, порушено виконавче провадження.

Гучною історією з бешкетом на висоті 12 тисяч кілометрів зацікавилася і Громадська палата. Інформацію про п’яний бешкет в ОП взяли на особливий контроль, направили звернення до органів слідства і вимагають обов’язково залучити бешкетника до відповідальності.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here