Цього тижня на російському Чорноморському узбережжі відбулися одразу дві великі аварії з участю туристів, в результаті яких понад 50 осіб отримали травми, і один пасажир загинув…

Перше ДТП сталося 9 липня приблизно в 19 км від міста Новоросійська. Передбачається, що водій автобуса перевищив швидкість і не впорався з керуванням, внаслідок чого транспортний засіб перекинулося на узбіччя. Постраждали 35 пасажирів, з яких 32 дитини, що приїхали на відпочинок з Волгоградської області.

До місця аварії були оперативно стягнуті всі медичні служби Новоросійська. Вісім дітей досі перебувають на лікуванні у лікарні.

Друге ДТП сталося ввечері в той же день, але вже в Лазаревському районі Сочі, і не з автобусом, а з вантажним а/м ГАЗ-66, який перевозив в кузові групи туристів, що складається з 35 осіб, з яких 23 – діти. Зі слів водія, у машини відмовили гальма, із-за чого він спробував зупинити її, заїхавши на насип, але допустив перекидання. В результаті загинув чоловік з числа супроводжуючих, а також постраждало 2 дорослих та троє дітей.

В даний час встановлюються причини обох інцидентів, а також ведуться перевірки всіх транспортних компаній Краснодарського краю, які здійснюють пасажирські перевезення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here