Серійним грабіжником, орудовавшим в Санкт-Петербурзі, виявився директор туристичної компанії. Поліцейські Приморського району вже затримали підозрюваного на прізвисько «душитель» – ним виявився 35-річний Хазамат Х.

Прізвисько «душитель» з’явилося з-за того, що грабіжник завжди нападав на жертв ззаду і душив їх. Коли жертва втратила свідомість від нестачі кисню, грабіжник забирав всі цінності і йшов. Всі пограбування були скоєні ввечері, при цьому на щастя жодна з 11 постраждалих жінок не була вбита.

Велику допомогу в затриманні злочинця надали деякі постраждалі, яким до втрати свідомості вдавалося розглянути грабіжника. Також один із злочинів було зафіксовано камерою спостереження. 2 жовтня за складеним фотороботом затримали ймовірного грабіжника, яким виявився уродженець Ленінграда, який є директором туристичної компанії. Слідчі вважають, що на злочинний шлях його могли штовхнути борги фірми.

Повідомляється, що в помешканні затриманого було виявлено вогнепальну зброю. Слідчі також повідомили, що відбитки пальців Хазамата Х. вже присутні в базі МВС, але належать трьом людям. З-за цього не виключається, що Хазамат Х. навмисно приховує своє справжнє ім’я.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here