В аеропорту міста Улан-Уде померла 30-річна місцева мешканка до смерті Діади Толстовой привів збій, що стався у роботі кардіостимулятора…

Можливо, прилад не зміг витримати електромагнітного поля, що випромінюється старим металошукачем. Лікуючий лікар Толстовой дозволив їй переліт, однак при проходженні другої рамки металодетектора жінка втратила свідомість.

На думку кардіохірурга Яна Колеснікова, старі моделі металошукачів цілком здатні чинити вплив на людське здоров’я. Електромагнітні поля, що оточують металодетектори, можуть бути досить сильними, щоб стати причиною перешкод у роботі таких пристроїв, як кардіостимулятор.

Як заявив Колесніков, лікуючий лікар Толстовой зобов’язаний був попередити її про те, що в аеропорту їй краще проходити ручний огляд.

Чоловік загиблої звинувачує медиків аеропорту у смерті дружини. Він розповів, що прибігли фельдшер з медсестрою перелякалися більше його самого, при цьому вони, як здалося Толстову, не знали, що робити. Максиму Толстову довелося самому проводити масаж серця, так як медсестра вирушила за кисневим балоном.

Однак кисневий балон навіть відкрити не вдалося – він або не працював, або самі медики аеропорту не вміли ним користуватися. Жінка померла через годину після втрати свідомості. У неї залишилася дочка 5-ти років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here