Зниклі 29 березня в башкирському природному парку «Іремель» мати і 6-ти річна дитина були знайдені рятувальниками увечері наступного дня живими на східному схилі однойменної гори. Третій член сім’ї – 14-річна дівчинка, виявлена замерзла на смерть.

Повідомляється, що зниклу жінку звуть Лілія Рамазанова, їй 32 роки і проживає вона в Казані. Разом з двома дітьми – донькою і сином вони приїхали провести весняні канікули на природі в Челябінській області, знявши будинок селі Тюлюк, розташованому біля підніжжя популярного серед туристів гірського масиву Іремель, недалеко від кордону з Башкортостаном.

В день приїзду, трохи відпочивши після дороги, Лілія разом з дітьми і подругою вирушили на прогулянку в гори. Пройшовши майже 7 кілометрів, попили чай. Подруга вирішила повернутися в село, а жінка з дітьми вирішили продовжити прогулянку. До контрольного часу – до 18 години Рамазановы в село не повернулися, ближче до ночі в селі забили тривогу.

Інформація про зниклу в околицях гори сім’ї надійшла в МНС лише в 8:42 ранку 30 березня. У пошуковій операції брали участь 190 осіб і майже 50 одиниць техніки, у тому числі вертоліт і снігоходи. О 20:10 на східному схилі гори були виявлені постраждалі. Матір та 6-річний хлопчик перебували обмороженими у важкому стані, дівчинка – без ознак життя.

За словами рятувальників, загибла дівчинка, ймовірно, віддала свою теплий одяг своєму молодшому братові, так як вона була на ньому, коли його знайшли.

Знайдені туристи вранці були доставлені спочатку в лікарню міста Сатка, а в 11 годин бортом МНС їх перевезли в Челябінськ.

Навіщо жінка з дітьми відправилася в це найнебезпечніше подорож? Цим питанням, напевно, зараз задаються багато читачів. Швидше за все, вони просто хотіли насолодитися пейзажами, але, на жаль заблукали. Ні про яке підкорення гірської вершини тут мова точно не йшла – адже у них не було з собою ні теплого одягу, ні їжі, ні сірників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here