З серпня поточного року росіяни зможуть без обмежень користуватися електронними посадочними в авиапутешествиях. Тим самим передпольотний огляд, в ході якого на талон проставляється штамп, буде спрощено…

Ці нововведення очікуються в рамках запропонованого Мінтрансом РФ поправок до правил передпольотного огляду.

Як повідомив Олег Пантелєєв, виконавчий директор агентства «Авіапорт», використання електронних посадочних без обмежень передбачає наявність спеціальних технічних засобів, які мають в наявності далеко не всі вітчизняні аеропорти. Однак, за словами експерта, в майбутньому до нової системи повинні будуть приєднатися всі російські повітряні гавані.

Згідно із запропонованими поправками, пасажиру для здійснення посадки на борт досить буде мати тільки унікальний штрих-код на екрані смартфона або іншого носимого пристрою. При посадці його буде сканувати спеціальний електронний пристрій.

Олег Пантелєєв також підкреслив, що відмова від паперових талонів значно спростить проходження передполітних формальностей. За рахунок цього імовірно повинна зрости пропускна здатність виходів на посадку.

Спрощена процедура з використанням електронних посадочних не скасовує попередній, «паперову», систему. Вибір способу проходження контролю надається самим пасажирам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here