На борту авіалайнера компанії United Airlines прямо під час польоту з Х’юстона в Калгарі (канадська провінція Альберта) вжалив скорпіон пасажири бізнес-класу…

Отруйна членистоноге звалилося на голову пасажира Річарда Белла з багажної полиці прямо під час обіду. Белл рефлекторно струсив перешкоду на відкидний столик. Це виявився скорпіон, і він встиг вжалити чоловіка в руку.

Пасажир на сусідньому кріслі, побачивши, що сталося, запропонував Беллу таблетку від алергії щоб уникнути можливих ускладнень.

Бортпровідники зловили тварину і змили в унітаз. Потім стюарди оперативно повідомили на землю про те, що трапилося. З ними зв’язався лікар і дав деякі рекомендації, що робити до посадки в аеропорту призначення. Він також заспокоїв Белла і стюардів, що укус не представляє загрози для життя. По прибуттю в Калгарі Белла вже чекали медики.

Як скорпіон опинився на борту лайнера, з’ясувати не вдалося. Відомо тільки, що перед цим рейсом літак прибув з Коста-Ріки. Офіційні особи United Airlines принесли вибачення потерпілому пасажирові і запропонували компенсацію. Подробиці не уточнюються.

У 2015 році в аеропорту Лос-Анджелеса було затримано майже на годину літак, що прямував у Портленд, через аналогічного випадку. Невідомо звідки взявся вжалив скорпіон в руку пасажирку.

Загрози здоров’ю і життю жінки, за висновками лікарів, не було. Вона відмовилася від додаткового лікування, але і не стала повертатися на борт літака.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here