Самостійно добиратися з фінської столиці Гельсінкі в Санкт-Петербург довелося більше сотні російським туристам, що летів в неділю 24 березня рейсом Барселона – Санкт-Петербург іспанської авіакомпанії Vueling Airlines.

Причиною зіпсованого відпочинку стали російські диспетчери з пітерського аеропорту «Пулково», що розгорнули в небі літак з-за того, що цей рейс за їх словами не був узгоджений.

В результаті пілоти Vueling Airlines змушені були посадити лайнер Airbus-320 в Гельсінкі (з фінами мабуть виявилося легше домовитися), а нещасним пасажирам довелося самостійно добиратися на батьківщину в Росію.

За словами одного з туристів нещасливого рейсу, вони прочекали майже дві години в літаку в Гельсінкі, поки авіакомпанія намагалася врегулювати ситуація з російською владою. Потім туристів привезли до залізничного вокзалу, повідомивши, що квитки на поїзд до Пітера їм потрібно буде купувати самостійно за свій рахунок.

З Гельсінкі лайнер Airbus-320 порожнім повернувся у Барселону, хоча повинен був забрати там більше сотні пасажирів з Пітера.

Навіщо Вам Іспанія та інші уторовані туристичні маршрути Європи? Хочете побачити щось нове і унікальне? Отримуйте шенгенську візу до Фінляндії і приїжджайте сюди на відпочинок. Вам тут точно сподобається!

Представники прес-служби «Пулково» заявили, що даний рейс офіційно не був заявлений, і що це непорозуміння сталося через дії авіакомпанії Vueling Airlines, яка мабуть таким ось явочним порядком вирішила здійснити додатковий рейс до Санкт-Петербурга.

Представники Vueling Airlines на запити ЗМІ досі не відповіли.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here