Європейське агентство з безпеки авіаперевезень (EASA) в четвер наклало заборону на польоти в Європі новітніх лайнерів Boeing 787 Dreamliner через часті неполадок на цих літаках, повідомляє Associated Press.

Таке рішення EASA прийняло після введення заборони на польоти нових Boeing 787 в декількох країнах світу, зокрема в США, Японії, Індії, Чилі.

Жорсткі заходи щодо Dreamliner стали наслідком кількох інцидентів, що сталися з цими літаками в останні 2 тижні, в числі яких була витік палива, несправність гальмової системи, загоряння в системі електропостачання і утворення тріщини в кабіні пілотів під час польоту.

Найгучнішою подією стала вчорашня екстрена посадка Boeing 787 японської авіакомпанії ANA через задимлення в кабіні пілотів.

Після цього інциденту японські авіакомпанії All Nippon Airways (ANA) і Japan Airlines призупинила польоти своїх Boeing 787 для їх ретельної перевірки.

Слідом за цим про припинення всіх польотів лайнерів Dreamliner оголосило Федеральне управління цивільної авіації США, зобов’язавши авіакомпанії, що використовують Boeing 787, довести безпеку літієво-іонних батарей, через займання яких стався інцидент в Японії.

Слідом за США аналогічні рішення прийняли влади Індії, Японії, а також чилійський авіаперевізник LAN Airlines.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here