КБ «Цивільні літаки Сухого» не погодилося з недавньою заявою компанії «Аерофлот» про нібито виявлені проблеми з комерційною експлуатацією літака Sukhoi Superjet 100, що виразилися в помилковому спрацьовуванні системи виявлення витоків, невыпуске предкрилків, а також неприбиранні стійки шасі при зльоті.

Вразливими місцями також виявилися, на думку авіакомпанії, системи кондиціонування (дев’ять випадків відмови), та управління повітряним судном (таких випадків сім).

Згідно зі статистичними даними «Аерофлоту», на частку Sukhoi Superjet 100 припадає 40% всіх інцидентів, пов’язаних з відмовами техніки в компанії «Аерофлот». І це притому, що авіакомпанія експлуатує всього десять повітряних суден даного типу, тобто лише 8% свого авіапарку.

В КБ «Сухого» повністю відкидають претензії «Аерофлоту» до якості своїх літаків серії Superjet, комерційна експлуатація яких почалася в квітні минулого року. Як випливає з заяви прес-служби КБ «Цивільні літаки Сухого», в роботі будь-яких повітряних суден протягом перших двох років їх комерційної експлуатації, при різних умовах і режимах можуть виявлятися різні конструктивні недоліки. Їх локалізують, про що випускають відповідний сервісний бюлетень про доопрацювання всього що знаходиться в експлуатації парку літаків. А на нових літаках відповідні доробки виробляються вже в ході виробництва.

Конкретно по пунктам фахівці КБ роз’яснили наступне:

— проблема помилкового спрацьовування систем виявлення витоків була локалізована при виробництві, а на експлуатованих літаках зміни будуть впроваджені найближчим часом;

— локалізована проблема механізації крила (невыпуск підкрилки) на чотирьох з десяти експлуатованих літаків, решта будуть доопрацьовуватися у відповідності з узгодженим графіком.

— дефект неприбирання шасі літакобудівники не визнають системним, оскільки він виявлений тільки на двох літаках. Цей дефект локалізовано і усувається спільно з виробником системи шасі, компанією Мессе-Bugatti-Dowty.

Хочете замовити літак? Компанія «Leading Charter Technologies» — працює 7 років на ринку бізнес-авіації і успішно виконала вже більше 3 000 рейсів. Серед її партнерів – власники повітряних суден та комерційні оператори по всьому світу. Завдяки цьому оренда приватного літака буде організовано оперативно і за прийнятною ціною. Оформити замовлення можна тут!

Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) в лютому минулого року видало сертифікат на літак Sukhoi Superjet 100 (модель RRJ-95B).Сертифікат підтверджує, що ЗАТ «Цивільні літаки Сухого» продемонструвало відповідність літака чинним вимогам EASA до придатності повітряних суден та їх впливу на навколишнє середовище. Такий сертифікат дозволяє європейським авіакомпаніям, а також авіакомпаніям тих держав, в яких норми EASA діють в якості стандартів, отримувати і експлуатувати літаки Sukhoi Superjet 100. Він став першим вітчизняним пасажирським авіалайнером, який вдалося сертифікувати у відповідності з правилами EASA.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here