Безпрецедентна за масштабом програма пасажирських перевезень дозволила авіакомпанії «Трансаеро» збільшити в поточному році пасажиропотік в Сочі більш ніж удвічі, а в Сімферополь — в 11 разів порівняно з весною 2014 року…

Програма «Трансаеро» охоплює Москву, Санкт-Петербург і ще 14 великих російських міст, причому зі столиці авіалайнери вилітають відразу з двох аеропортів — Домодєдово і Внуково. Стали щоденними і рейси з аеропорту Пулково (Санкт-Петербург). У квітні можливість літати в Сочі літаками «Трансаеро» з’явилася у жителів Тюмені, Новосибірська, Єкатеринбурга і Красноярська, а в травні — у жителів Калінінграда, Нижнього Новгорода, Омська, Пермі, Казані, Сургута, Уфи, Самари, Челябінська і Мурманська.

У «Трансаеро» розраховують на інтенсивний пасажиропотік до жовтня поточного року. Тільки за період з початку року по квітень компанії вдалося на 71% збільшити кількість рейсів в Сочі, а пасажиропотік у порівнянні з минулим роком на цьому напрямку зріс на 114%.

Рекордного збільшення обсягу пасажирських авіаперевезень в Крим «Трансаеро» домоглася, збільшивши з початку року в 15 разів загальну крісельну ємність своїх літаків. Це дозволить авіакомпанії в рамках програми і далі нарощувати обсяг авіаперевезень на курорти Чорного моря.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here