В ОАЕ вирішили збільшити кількість транзитних авіаперевезень. Тому було прийнято рішення про те, щоб надавати пасажирам, наступним транзитними маршрутами через Емірати, транзитні візи на 96 годин в будь-якому аеропорту країни, незалежно від того, яка саме авіакомпанія виконує рейс.

Раніше такі візи могли отримати тільки ті пасажири, які користувалися послугами місцевих авіаперевізників.

Як повідомили в головному управлінні резиденції та закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів, транзитна віза надається в тому випадку, якщо до стикувального рейсу залишається 8 і більше годин, причому подальший напрямок від місця вильоту повинно відрізнятися. Крім цього, необхідно мати заброньований номер у готелі (це можна зробити по прильоту в Емірати). Якщо всі умови дотримані, пасажир може оформити транзитну візу прямо в аеропорту прибуття, сплативши держмито, розмір якої становить 170 дирхамів (близько 48 дол.).

На думку російських туроператорів, тривала транзитна віза напевно зацікавить тих росіян, хто бажає познайомитися ближче з Еміратами або здійснити шопінг. За словами Лариси Ахановой, PR-директора туроператора Tez Tour, аеропорти Об’єднаних Арабських Еміратів — це найбільші транспортні хаби для переважної більшості дальніх напрямків в Азії, так що для багатьох туристів тривала стикування з можливістю вийти в місто може стати дуже цікавою пропозицією. Часу, передбаченого транзитною візою (96 годин, або 4 дні), цілком достатньо і для того, щоб ознайомитися з головними визначними пам’ятками ОАЕ, здійснити шопінг або короткий сіті-тур.

Тим не менш, експерти відзначають, що найчастіше туристи прагнуть звести до мінімуму очікування стикувального рейсу. Не менш вірогідним видається і те, що пасажирам, яким до наступного рейсу залишається 10-12 годин, зручніше провести час очікування в лаунж -зоні або в аеропорту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here