Газета «Ведомости», посилаючись на джерело в Держдумі, повідомила про підготовлюваний заборону для російських чиновників і депутатів користуватися рейсами для польотів іноземних авіакомпаній у відрядження. Джерело при цьому посилається на поправки до указом Президента РФ.

Як зазначає видання, держслужбовцям буде дозволено купувати авіаквитки для службових польотів лише у російських авіакомпаній, а також у авіаперевізників з інших країн, членів Євразійського економічного союзу (ЕАС). Винятки допускаються у випадках, коли літаки російських авіаперевізників та їх колег з ЕАС не виконують рейсів туди, куди чиновник направлений у відрядження. Буде дозволено користуватися і послугами іноземних авіаперевізників, якщо у вітчизняних та країн ЕАС не виявиться квитків на дату відрядження.

В якості ініціатора «імпортозаміщення» при перевезеннях російських чиновників «Ведомости» називають генерального директора «Аерофлоту» Віталія Савельєва. З даною ініціативою виступив гендиректор ще в лютому поточного року, пропонуючи пакет антикризових заходів щодо стабілізації ситуації в авіаційній галузі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here