Як заявила агентству ІНТЕРФАКС-ТУРИЗМ директор Асоціації готельєрів та рестораторів Криму Ганна Помазкина, всі об’єкти туристичного розміщення на півострові працюють у штатному режимі.

За її словами, перебоїв з водопостачанням, як і з постачаннями продовольства, не спостерігається. Вводиться так званий «віяловий графік постачання електроенергією, що повинно додати стабільності в роботу об’єктів розміщення. Під «віялових електропостачанням» мається на увазі щоденні повні відключення електроенергії в ряді великих кримських міст, таких як Сімферополь, Ялта, Євпаторія, Керч, Саки на період від години до двох.

Асоціація туроператорів Росії (АТОР) повідомила в понеділок, що переважна більшість об’єктів туристичної галузі Криму у даний забезпечуються електроенергією від генераторів, всі системи життєзабезпечення туристів повністю забезпечують їх потреби.

Ресторани і кафе в Євпаторії працюють до 22 годин, перебої з подачею води в місті немає. В Ялті, де туристів зараз небагато, в місцях їх розміщення електропостачання працює. У вихідні дні в місті працювали майже всі магазини були закриті лише деякі великі торгові центри. Немає проблем і з забезпеченням продовольством, проте періодично виникають проблеми зі зв’язком. За повідомленням АТОР, спостерігаються перебої у русі тролейбусів на маршруті Ялта — Сімферополь, а в Євпаторії було зупинено рух трамваїв. На Керченській переправі і в аеропорту Сімферополя постачання електроенергією здійснюється від автономних дизель-генераторів, графік вильотів літаків не порушується. Найскладніша ситуація в місті Судаку: тут з-за надзвичайного режиму система водопостачання працює лише дві години на добу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here