За повідомленням агентства ІНТЕРФАКС та прес-служби аеропорту Владивосток, в середу регулярні рейси між Москвою і Владивостоком стала виконувати авіакомпанія «ВІМ-Авіа».


Безпосадочні рейси з зимового розкладу «ВІМ-Авіа» тричі на тиждень будуть виконуватися в понеділок, середу та суботу, з Москви — у вівторок, п’ятницю та неділю. До послуг пасажирів — Boeing-757-200 з двома компоновками салону економ-класу та поліпшеного економ-класу. Перший рейс «ВІМ-Авіа» у владивосточный аеропорт «Кневічі» з московського Домодєдово пройшов успішно.

«ВІМ-Авіа» вже третя вітчизняна авіакомпанія виконує регулярні безпосадочні рейси між столицею і Владивостоком. Після припинення польотів «Трансаеро» єдиним авіаперевізником, які виконують безпосадочні рейси з Москви до Владивостока, деякий час був «Аерофлот». Потім, з 17 листопада, з Внукова безпосадочні рейси тричі на тиждень почала виконувати компанія «Ютейр». Всього на московському напрямку з Владивостока в даний час щотижня виконується близько 20 рейсів.

Авіакомпанія «ВІМ-Авіа» виконує польоти з 2002 року, базується в аеропорту Домодєдово, її флот налічує 14 літаків, в їх числі Boeing-757-200, А-319. Компанія займається, крім пасажирських авіаперевезень, ще й лесопатрулированием та аерофотознімками на літаках Diamond.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here