Національна в’єтнамська авіакомпанія Vietnam Airlines згорнула польотну програму за маршрутом Москва – Нячанг з-за значного падіння попиту на відпочинок у В’єтнамі у росіян…

За словами представника В’єтнамських авіаліній у Росії Віктора Кармацкого, це рішення було прийнято у зв’язку зі значним зниженням попиту, викликаного різким падінням курсу рубля, а також щоб уникнути демпінгу на цьому напрямку. Рішення про відновлення польотів по цьому маршруту можливо, але не раніше жовтня-листопада цього року.

Повідомляється, що на скасованих рейсів були як броні пасажирів, так і блоки місць декількох московських туроператорів, і авіакомпанії вдалося повністю вирішити питання із заміною або поверненням їх квитків.

Пасажири «В’єтнамських авіаліній» отримали можливість або повернути гроші за квитки, або оформити альтернативні варіанти перельоту в Нячанг через Хошимін або Ханой (у ці міста авіакомпанія продовжує літати) без додаткових плат, тобто за попереднім тарифом

Говорячи про подальші плани Vietnam Airlines в Росії в 2015 році, представник компанії заявив, що літаки Airbus A330 будуть замінені на Boeing B777 в рамках оновлення літакового парку, а у 2016 році на рейсах компанії з Росії до В’єтнаму з’являться нові Boeing B787 Dreamliner.

Тим не менш, московські туроператори запевняють, що В’єтнам як і раніше залишається популярним напрямком відпочинку у російських туристів, незважаючи на нинішні економічні проблеми. Ганна Підгірна, генеральний директор «Пегас Туристик», пояснює популярність В’єтнаму у росіян доступними цінами, наявністю прекрасною туристичної інфраструктури, відмінних пляжів та гідних готелів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here