Управління ФАС по Челябінській області повідомило про те, що щодо бюджетного авіаперевізника «Перемога» заведено справу за недостовірної реклами, оскільки реальна вартість її квитків значно відрізнялася від тієї, що вказувалася в рекламі.

Як розповіла керівник відділу з контролю за рекламою та недобросовісною конкуренцією відомства, Людмила Галичина, в ФАС звернувся один із жителів Челябінська, якого ввела в оману зовнішня реклама авіакомпанії «Перемога», де вказувалася недостовірна вартість квитків. Аналогічні рекламні банери є і на сайті авіакомпанії – всі вони пропонують переліт до столиці за 990 рублів. Проте в самому низу дуже дрібним шрифтом написано, що представлена ціна не включає в себе різні збори. Тобто реальна вартість перельоту становить 2499 рублів.

Цей факт дозволив ФАС зробити висновок, що інформація про ціни перельоту в Москву в рекламі не відповідає дійсності. І навіть якщо б вартість квитка виявилася вірною, з-за того, що повідомлення про справляння додаткових зборів подано занадто дрібним шрифтом, спотворюється враження споживачів. Людмила також повідомила, що перше засідання по цій справі відбудеться 16 березня.

Нагадаємо, що лоукостер «Перемога» є «дочкою» найбільшого російського авіаперевізника «Аерофлоту». ТОВ «Бюджетний перевізник», що літає під брендом «Перемога», був зареєстрований 16 вересня минулого року. Компанія була створена замість авіаперевізника «Добролет», який був змушений припинити діяльність через західних санкцій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here