За інформацією агентства ІНТЕРФАКС та прес-служби уряду Камчатського краю, на кінець березня поточного року заплановано початок регулярних польотів з Москви в Петропавловськ-Камчатський літаків авіакомпанії «Росія».


Як заявив губернатор краю Володимир Ілюхін, Камчатське авіаційне підприємство і Росія найближчим часом підпишуть договір про обслуговування авіарейсів. Час початку польотів обумовлено тим, що навесні попит на послуги авіаперевезення різко зростає. Перший рейс на Камчатку авіакомпанія «Росія» повинна виконати 27 березня.

Авіаперевізник має намір в період до кінця жовтня щотижня здійснювати за п’ять рейсів. Губернатор вважає, що при такому графіку з’явиться можливість відновити обсяги пасажирських перевезень, які виконувалися раніше збанкрутілої компанією «Трансаеро».

Рейси «Росії» на Камчатку будуть виконуватися з підмосковного Внукова. Літаки прибуватимуть в Петропавловськ-Камчатський приблизно в 3 ч 30 м за московським часом (12 год 30 м за місцевим). Виліт назад у Москву — о 6 год 30 м московського, або 15 год 30 м місцевого часу. Для перевезень планується використовувати літак Boing-777-200, вміщає до 305 пасажирів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here