Під час рейсу літака авіакомпанії Delta Air Lines з Лос-Анджелеса в Міннеаполіс стюардеси влаштували бійку на борту на кулаках…

Дві бортпровідниці розійшлися в думці щодо якогось службового питання, і стали боксерськими прийомами з’ясовувати стосунки, поки третя безуспішно намагалася їх розборонити. У підсумку намагалася зупинити бійку стюардеса отримала травму і повідомила про інцидент командир авіалайнера.

Літак після інциденту незаплановано сів в аеропорту міста Солт-Лейк-Сіті. Продовження польоту пасажири чекали протягом 80 хвилин, після чого літак злетів і взяв курс на Міннеаполіс, але вже без забіякуватих стюардес.

Минулий січень взагалі виявився багатим на випадки неадекватної поведінки в літаках. Під час рейсу літака компанії Israir була припинена спроба пасажира відкрити в польоті двері літака. Щось подібне зробив, у вигляді жарту, і німецький турист в літаку компанії Jet Airways, відкривши після приземлення аварійний вихід. А що прямував з Бухареста в Осло літаком авіакомпанії Wizz Air пасажир намагався зламати двері в пілотську кабіну, з-за чого лайнер вимушено сів у шведському аеропорту міста Мальме.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here