Як заявив відповідальний чиновник Росавіації, якщо протягом літнього періоду авіасполучення з Єгиптом не буде відновлено, вже до жовтня з ринку перевезень можуть піти п’ять-шість російських авіакомпаній.

Без єгипетського ринку не буде ні стимулів до розвитку внутрішнього туризму, ні збільшення іноземного турпотоку, вважає чиновник.

Як повідомлялося раніше, до кінця січня 2016 року російські фахівці повинні підготувати висновок про заходи додаткової безпеки в аеропортах Єгипту, грунтуючись на результатах їх візиту в Каїр. Проект меморандуму про їх участь у заходах щодо забезпечення безпеки в єгипетських аеропортах Мінтранс відправив єгипетським властям ще в грудні.

Повітряні перевезення російських громадян в Єгипет призупинено Указом президента Путіна, цим же Указом туроператорам рекомендовано тимчасово припинити реалізацію путівок у Єгипет російським громадянам. Ці заходи були вжиті після загибелі від теракту над Синайським півостровом 224 російських туристів, пасажирів авіалайнера А321 авіакомпанії «Когалимавіа».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here