Можливо, вже в найближчому майбутньому військовий аеропорт «Бельбек», розташований в Севастополі, стане аеропортом подвійного призначення, тобто може приймати військові і цивільні рейси…

Про включення другого кримського аеропорту в транспортну систему РФ, в якій він зможе приймати цивільні повітряні судна, повідомив прем’єр-міністр Медведєв на нараді, який відбувся 16 червня в Москві.

У часи, коли Крим перебував у складі України, Бельбек був військовим аеродромом, то використовувався і як аеродром спільного базування з цивільною авіацією. Цивільні рейси, у тому числі міжнародні, тут приймалися в період в період з 2002 по 2007 роки, з 2010 по 2013 роки.

Стабільності в цивільній роботі аеропорту останні 10 років тут не було, як не було і стабільності в політичному житті країни. Так в 2007 році польоти цивільних лайнерів на аеродромі припинялися на 3 роки у зв’язку з відмовою Міноборони України продовжувати договори про їх спільне використання.

Після останніх розпоряджень Медведєва, вже точно можна сказати що в Криму з’явиться другий пасажирський аеропорт (перший знаходиться в Сімферополі), що допоможе розвантажити головні повітряні ворота півострову. Відбутися це може вже в нинішньому році, сюди можуть перенаправити чартерні рейси.

Правда, за словами російського прем’єра, аеропорт Бельбек потрібно буде обов’язково реконструювати, тому що, як багато хто інші об’єкти Криму, він знаходиться в похмурому напівзанедбане стані.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here