Близько 30 осіб, громадян РФ, «застрягли» в аеропорту тайського Пхукета з-за відмови в реєстрації на рейс. Туристи збиралися летіти в Москву авіакомпанією «Росія»…


Як повідомили представники авіаперевізника, інцидент стався з вини турфірми «Бібліо Глобус», який оформив 32 квитка на рейс, не врахувавши правила авіаційних туристичних перевезень з Таїланду. Згідно з правилами, квитки на чартерні рейси потрібно оформляти тільки в складі турпакету і в обидва кінці.

За твердженням Яніса Дзеніса з Aviasales, який посилається на туристичні компанії, що працюють з тайського напрямку, з самого початку квитка продавалися на «невдалий» рейс як на регулярний. У суботу представники «Бібліо Глобус» поінформували своїх партнерів, що чартерний рейс буде.

У авіаперевізника «Росія» ці дані спростовують, стверджуючи, що чартерні рейси з Внуково на Пхукет стартували 17 липня, а раніше квитки на них не продавалися.

За словами представника Aviasales, туристи, які шукали квитки через пошуковик, вже отримали нові пропозиції дістатися додому. Інші ж займаються пошуком інших квитків самостійно, так як не впевнені, коли їх відвезуть їх у Росію.

У липні більше 400 пасажирів перевізника «Вім-Авіа», які збиралися летіти відпочивати в Болгарію, «застрягли» в пітерському аеропорту більш ніж на добу за технічно проблем у двох бортів, які не змогли вчасно прибути до Санкт-Петербурга.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here