Turkish Airlines після трапилася напередодні невдалої спроби державного перевороту в країні звільнила 211 своїх співробітників…

 

Причиною такого кроку керівництва авіакомпанії, зокрема, називають факт підтримки звільненими працівниками релігійного руху під керівництвом опозиційного мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена. Влада Туреччини вважають його головним натхненником і навіть організатором подій 15 липня.

У компанії також не заперечують, що частину службовців звільнено з цілком об’єктивних причин, викликаним їх непрофесіоналізмом і неефективністю.

За іншими даними, які надав портал Thelira.com з Turkish Airlines і її «дочок» були звільнені лише близько 100 співробітників.

19 липня представники Turkish Airlines запропонували пасажирам продовжити дію квитків, куплених на дати з 15 по 20 липня на місяць до 15 серпня. 16 липня через спроби путчу компанії довелося скасувати близько 1 тис. авіарейсів.

Спроба військової зміни влади в Туреччині сталася 15 липня, але заколот закінчився провалом. Офіційна Анкара зажадала від США видати Фетхуллаха Гюлена, який зараз проживає у Штатах.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here