У 2004 році, прийшовши в сферу виробництва обладнання ЛАРН, ми не могли собі навіть уявити наскільки це напрямок цікаво і необхідно в сучасної світової екологічної ситуації. Пройшовши шлях від рядових співробітників до керівних посад, і розуміючи весь процес виробництва устаткування, роботу з замовниками та їх потреби, ми розуміли, що продукція не повністю задовольняє бажання клієнтів і не до кінця реалізує свої можливості. Також розповімо про нефтяные сорбенты.

Бачачи шляхи вдосконалення обладнання ЛАРН, була створена команда професіоналів, які ставили перед собою мети випускати продукцію максимально відповідає вимогам ринку, володіє ергономікою, високою продуктивністю і надійністю, і враховує в собі всі особливості експлуатації.

Крім того, основними принципами створеної компанія ТОВ «ЛАРН 32» стали — стандартизація всіх виробів та оптимізація обладнання під виконання конкретних завдань ще на етапі проектування. Власний конструкторський відділ дозволяє гнучко взаємодіяти з виробництвом, виявляти недоліки на стадії натурних випробувань дослідних зразків і бачити всі нюанси роботи устаткування і тільки після виконання всіх цих етапів запускати обладнання в серійне виробництво.

На даний момент, маючи виробничими потужностями і використовуючи високотехнологічне обладнання, наша компанія спеціалізується на виробництві устаткування і матеріалів для локалізації, ліквідації та утилізації наслідків аварійних розливів нафти і нафтопродуктів.

За роки роботи ТОВ «ЛАРН 32» сформувався асортимент продукції, широко охоплює область застосування обладнання ЛАРН. Вся продукція пройшла сертифікацію, отримані типові схвалення Російського морського регістру судноплавства, і оригінальні рішення захищені патентами.

Пропонований спектр органічних, мінеральних або полімерних сорбентів дозволяє вибрати найбільш ефективно застосовується сорбент в заданих умовах. Для механізації робіт можуть застосовуватися розпилювачі і збирачі сорбенту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here