Будівництво, виробництво і будь-які інші види діяльності людини завжди впливають на навколишнє середовище. Причому в абсолютній більшості випадків цей вплив носить негативний характер. Щоб зберегти природу і забезпечити людям сприятливі умови, органами державної влади був підготовлений і прийнятий ФЗ №7 «Про охорону навколишнього середовища». Відповідно до його норм і положень, для ведення господарської діяльності потрібно дотримати ряд умов. Зокрема, для проектування і будівництва необхідно виконати інженерно-екологічні вишукування. Ми розповімо инженерно экологические изыскания.

Комплексне дослідження зачіпає всі природні компоненти (грунт, атмосферу, підземні води, наземні водойми тощо) і дозволяє не тільки оцінити стан навколишнього середовища в поточний момент, але і спрогнозувати негативні зміни, а також ступінь їх небезпечності для зведеного об’єкта і людини. Спираючись на результати екологічних вишукувань, забудовник може:

обґрунтувати вибір ділянки для будівництва;
розрахувати обсяг і вартість робіт, спрямованих на охорону природи;
оцінити необхідність прийняття профілактичних заходів;
визначити економічну доцільність будівництва на тій чи іншій ділянці;
розробити передбачену законом природоохоронну документацію.
Зверніть увагу! Екологічні дослідження виконуються як у складі комплексних інженерних вишукувань, так і окремо. Завдяки цьому забудовник може замовити ті послуги, які потрібні саме йому.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяНоутбук
Следующая статьяНефтяные сорбенты

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here