Чим можна прикрасити територію заміської ділянки, щоб оригінальний, неповторний ландшафт радував членів сім’ї, дивував гостей?

Особливою витонченістю і декоративністю володіє арка пергола, яка обплітається кучерявими красивоквітучими рослинами, такими як троянда, клематис, жимолость, БЕРІЗКА і використовується:

для захисту від яскравих сонячних променів;
для облаштування затишної зеленої зони для відпочинку;
як елемент прикраси садової ділянки.

«Pergula» в перекладі з італійської мови означає навіс(прибудова). Дійсно, дерев’яна пергола — це прибудова до житлового будинку, хоча в наші дні дизайнери все частіше її розташовують окремо від інших будівель. Детальніше на https://pergolatent.co.il/statiy/ustanovka-pergola-ashdot.

Плануючи поставити арки і перголи на присадибній ділянці, слід враховувати кілька важливих чинників. Перголи для дачі — це яскравий елемент дизайну, який повинен гармоніювати із загальним стилем ділянки, архітектурою будинку. Вироби, зібрані з якісно обробленого дерев’яного бруса пофарбовані в темні тони, додадуть колориту і будуть органічно виглядати на ділянці в стилі кантрі, а на тлі житлового будови в стилі хай -тек будуть виглядати більш світлі тони.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяBridgestone
Следующая статьяНоутбук

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here