Bridgestone-японська корпорація і найбільший виробник шин у світі. Найвищий рівень наукових досліджень і впровадження інноваційних технологій зробили бренд лідером сегмента а автомобільних покришок.

Шини Бріджстоун роблять з японською точністю. У коліс ідеальна кругла форма і дуже низький опір коченню з підвищену зносостійкість і високим коефіцієнтом збереження характеристик навіть при сильному зносі протектора. Автогума Бріджстоун має різні малюнки протектора, кожен з яких обгрунтований математично і виробляються під постійним контролем комп’ютера. Революційна технологія Nano Pro Tech дозволяє робити по-справжньому «розумні» покришки. Ми пропонуємо найкращі шины бриджстоун.

Найважливішим елементом стратегії Бріджстоун є безпека, супроводжує всі етапи розробки, виробництва, продажу та експлуатації шин. Важливими характеристиками якісної гуми Бріджстоун вважає комфорт і екологічність. Шинний ряд містить лінійку зимових і літніх коліс для різних кліматичних умов і смаків клієнтів. В окремий ряд виділяється лінійка для позашляховиків.

Фірма Bridgestone була заснована в 1931 році, ставши першим японським брендом, що вийшов на світовий ринок. Швидкому розвитку і перетворенню у велику корпорацію допомогли постійні дослідження і розробка. Компанією була винайдена радіальна шина, тепер вже стала стандартом, зимові нешиповані шини («липучки») ін. В 1988 Бріджстоун купив Файєрстоун — одного з найбільших виробників автошин в Америці. У 1990 р. обидві фірми були об’єднані в одну корпорацію — Bridgestone/Firestone, Inc. З 1997 року компанія бере участь у змаганнях Формули-1. Спеціально для цього була розроблена модель Potenza. У 2001 році Бріджстоун став провідною компанією, яка виробляє шини Run-flat.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяLinkedin
Следующая статьяПергола

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here