Кожен думає, що заслуговує більшого. Іноді виникають думки, що ваші знання та вміння гідні кращої оцінки, але, на жаль, відчайдушні спроби знайти більш лояльного роботодавця замкнені в межах кола ваших знайомих, який в свою чергу, вписаний у велику окружність соціуму країни. Розірвати кордони можливо…

А може ваш стартап виявився попереду часу настільки, що навіть за допомогою найбільшої вітчизняної компанії рекрутингу не вдається знайти потрібного фахівця. Тоді вам допоможе одна соціальна мережа, проте дуже специфічна. Мова звичайно ж йде про LinkedIn. Про цю загальносвітову ділову платформу ми сьогодні і поговоримо, розглядаючи всі її особливості через призму нашої нової послуги-накрутки LinkedIn. LinkedIn-сервіс з елементами соцмережі з пошуку співробітників, бізнес-партнерів, суміжних компаній. Станом на жовтень 2018 року, на платформі було зареєстровано понад 590 млн. користувачів з 200 країн. Однак більше половини — жителі США, близько 25 млн. — європейці. Найкраща накрутка linkedin.

Показово, що 300 млн акаунтів демонструють постійну активність. Більш ніж 50% перманентно присутніх користувачів — чимала цифра для інших соцмереж, де активних юзерів спостерігається на рівні не більше 30% від зареєстрованих. Ось ще один аргумент в скарбничку доцільності накрутки профілю в LinkedIn.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЗадвижки клиновые
Следующая статьяBridgestone

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here