АДВОКАТИ УКРАЇНА. АДВОКАТСЬКА ФІРМА «МОРГУН І ПАРТНЕРИ».
Адвокати фірми «Morgun & Partners» в Києві надають послуги з питань кримінальної захисту, судового представництва, реєстрації підприємства або реєстрації ТОВ. Детальніше тут.

Юристи в місті Київ в першу чергу повинні бути не тільки професійними у своїй справі, але й дотримуватися не конфіденційність і звичайні принципи людяності.

Юридичні організації в Києві не завжди надають послуги найкращого адвоката, адже часто так звані «юридичні компанії» складаються з декількох молодих і амбітних юристів, які пропонують надзвичайно широкий спектр адвокатських послуг. Але приватні адвокати з «Morgun & Partners» мають не один рік досвіду в юридичній справі, і це дає певні їх основні переваги.

Ще один важливий нюанс — кожен з адвокатів має свою вузьку спеціалізацію, що дозволяє надавати юридичні з урахуванням величезного досвіду в таких вузьких справах, як кримінал, ІТ-справи, сімейні справи, імміграційні справи тощо.

До переліку юридичних послуг кращих адвокатів, які надає наша Адвокатська фірма, входять:

кримінальний захист;
представництво в суді;
допомога в реєстрації бізнесу;
легалізація перебування іноземців в Україні;
супровід купівлі та оренди нерухомості;
різноманітні юридичні консультації.
Якщо вам потрібна допомога приватного адвоката в області корпоративного, міграційного, податкового, цивільного або сімейного права — адвокати нашої адвокатської фірми проконсультують вас та кваліфіковано допоможуть у вирішенні ваших питань.

Істотною перевагою в наданні клієнтам юридичного обслуговування кращих адвокатів Києва є вузька спеціалізація наших адвокатів. На відміну від багатьох інших юридичних компаній, наші досвідчені фахівці не змішують напрямки роботи, а працюють виключно в своїй області. Завдяки цьому, наші хороші адвокати за роки роботи придбали великий досвід і відмінну кваліфікацію.

Наводимо орієнтовний (неповний) перелік послуг, які наша адвокатська фірма надає в місті Київ:

Реєстрація юридичної особи (реєстрація ТОВ) та внесення змін до статуту; зміна директора;
Реєстрація фізичної особи підприємця (реєстрація ФОП);
Ліквідація юридичної особи; ліквідація фізичної особи підприємця (ліквідація ФОП);
Забезпечення представництва в судах цивільної, адміністративної та господарської юрисдикції. Представництво передбачає підготовку процесуальних документів (позовну заяву до загального суду, позовну заяву до Господарського суду, підготовка заперечень на позови, клопотань і т. п.); ознайомлення зі справою; відвідування судів.
Судове оскарження податкового повідомлення-рішення; відновлення свідоцтва ПДВ та інші судові справи з податковою;
Судові справи по ДТП; відшкодування майнової шкоди у зв’язку з ДТП;
Судове представництво при розділі майна подружжя; юридична допомога при розлученні, встановлені місця проживання дітей та інших сімейних справах;
Реєстрація іноземних інвестицій; реєстрація іноземного представництва;
Дозвіл на працевлаштування іноземців;
Реєстрація іноземця (тимчасовий вид для іноземця; посвідка на постійне місце проживання);
Отримання ідентифікаційного коду; виготовлення довідки про несудимість;
Абонентське обслуговування;
Розробка договору; аналіз ЗЕД-контрактів; юридичний супровід переговорів при укладанні договорів;
Реєстрація торгової марки;
Ліцензія на алкоголь ліцензія на тютюн;
Реєстрація касового апарату;
Видача дозволів: дозвіл міської ради на торгівлю, дозвіл санстанції; дозвіл пожежників; дозвіл на початок будівельних робіт та інші дозволи;
Усні та письмові консультації.
Консультації професійних юристів потрібні людям в багатьох різних ситуаціях: при оформленні документів, при зміні місця проживання, при необхідності адвокатського захисту в суді тощо. Тому дуже часто буває так, що люди шукають в мережі інформацію про ціни на юридичні послуги. Сьогодні в Києві існує чимало компаній, які пропонують юридичні консультації. Одна з кращих — це адвокатська фірма»Morgun & Partners». Тут працюють кваліфіковані фахівці і досвідчені адвокати в галузі юриспруденції, які готові допомогти вам вирішити ваші проблеми.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБилет на поезд
Следующая статьяProfy party

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here