Засновник компанії Лей Цзюн вважав неправильним, що ціна високотехнологічного пристрою повинна бути заоблочная.

«Розумна техніка для того і створюється, щоб нею міг користуватися кожен» — говорив він. До сьогоднішнього дня він не відступив від своїх слів, що не завищивши цінник ні на один з пристроїв Ксіомі. Заказать телефон можна на сайті http://smartmobis.net.ua/catalog/xiaomi.

Техніка Xiaomi вже завоювала багатомільйонних фанатів і випустила величезну кількість смартфонів з мільйонним тиражем продажів. Все це відбувається завдяки тому, що головним кредо компанії є «дивувати і задовольняти». Кожен смартфон несе в собі щось нове, має відмінну якість збірки, йде в ногу з часом.

У нашому інтернет-магазині є різні моделі смартфонів фірми Xiaomi, кожна з яких має своєю унікальністю і особливостями. Ознайомитися з цікавлять вас телефоном докладніше ви зможете в картці товару.

Основні характеристики смартфонів Xiaomi:

Смартфони Xiaomi володіють якісними і великими екранами діагоналлю від 4 до 6 дюймів, при цьому вага телефону залишається досить легким;
Присутні моделі які можуть вміщати як 1 так і 2 sim-карти;
Мобільні телефони Xiaomi випускаються з досить потужними процесорами, від 1,1 до 2,2 ГГц, я кількістю ядер від 2-х до 8-ми;
Оперативна пам’ять подаються смартфонів, в середньому, варіюється від 2-х до 4-х Гб, вбудована ж пам’ять може становити від 16-й і до цілих 128-й Гб!
Камера у всіх моделях смартфонів Xiaomi якісна, вимерівается від 8 і до 20 Мп;
Також варто звернути увагу, що компанія робить великий акцент на бюджетность свого товару, при цьому зберігаючи високу якість складових і кінцевої продукції;
Дизайнерські рішення моделей досить великі і унікальні, що не може не радувати навіть самого вибагливого покупця. У нашому інтернет магазині ви знайдете достатню кількість колірних варіацій смартфонів Xiaomi і зможете підібрати телефон відповідний конкретно для вас.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here