З давніх-давен допитливі і практичні китайці по секрету передавали своїм учням знання про цілющі властивості нефриту нефритовые яйца для організму в цілому, і особливо для сечостатевої сфери чоловіків і жінок.

Нефрит — унікальний камінь, який здавна вважався улюбленим каменем китайських імператорів. Китайці кажуть: «Золото має ціну, нефрит безцінний» …

Форма яйця — найдавніший символ, у багатьох народів він втілює в себе нескінченність буття, продовження роду, спадкоємність поколінь, як амулет життєвої стійкості і підтримки традиції роду. З незапам’ятних часів дружини і наложниці китайського імператора і знатних вельмож використовували Нефритовые яйца для розвитку і зміцнення інтимних м’язів.

Тож не дивно, чому в еротології Китаю назви жіночих і чоловічих репродуктивних органів пов’язані саме з цим каменем. У чоловіків — нефритовий жезл або стебло, який в жінку входить, у жінок — нефритові врата або печера нефритовые яйца, яка приймає нефритовий жезл, нефритова палата — матка і нефритові грона — це яйцеклітини в яєчниках, здатні дати нове життя потомству.

Якщо Ви сюди заглянули, значить вже щось чули про користь нефриту, нефритовые яйца. Далі читайте дуже уважно, т. К. В мережах знайдете багато міфів і небилиць про це мінералі.

Коли ми говоримо про цілющі властивості мінералів, потрібно розрізняти дві сторони однієї медалі, а саме:

фізико — хімічні властивості, або те, що дійсно працює на рівні тіла і те, що підтверджує офіційна наука;
магічні властивості нефритовые яйца, або те, чого не видно, складно довести на приладах, але це працює на рівні енергетики і тисячоліттями з успіхом застосовується.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here