Основна перевага чавунних і сталевих задвижек клиновых з гумованим клином є порівняно проста конструкція і малий гідравлічний опір. Це виділяє їх особливо цінними у використанні магістральних трубопроводах, в яких характерно постійне високошвидкісне рух середовища. Чавунні і сталеві засувки можуть забезпечуватися додатковим керуванням, яке здійснюватиметься за допомогою: штурвала (вручну), електроприводу, пневмопривода або гідроприводу.

Задвижки клиновые з гладким прохідним каналом. Кришка і корпус з ковкого чавуну який гарантує максимально можливу міцність. Ущільнювальні кільця розташовані під невеликим кутом, утворюючи клин звідси сама назва «клиновая упругозапірающаяся». Клин засувки виготовляються цільним надаючи йому додаткові якості матеріалу пружність і жорсткість.

Є моделі з складовим дводисковим клином. Вони розташованими під кутом один до одного утворюють клин з двома дисками. Внутрішній гумовий манжет і гумова прокладка з еластомеру.

Гумова прокладка з еластомеру надає замикаючої поверхні відсутність стирання і пошкодження. Також прокладка з еластомеру придатна для монтажу в магістралях питної води.

Шпиндель з нержавіючої сталі з накатаною різьбою. Монтується задвижки клиновые з облягаючим по боках шайба-образними кільцями ущільнювачів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here