Бон загороджувальний зимовий «БНЗ» призначений для локалізації розливів нафти і нафтопродуктів під льодом на водоймах з течією. Бон зимовий здатний ефективно вловлювати і підводити нафту до місць накопичення для подальшого збору розливу нафтозбиральних пристроями.

Бони «БНЗ» встановлюються в попередньо підготовлену льодову проріз. Нижня частина бона опускається нижче на 250 мм нижньої кромки льоду і служить бар’єром для плями розливу нафтопродукту.

Бони «БНЗ» виготовляється у вигляді 15-и метрових секцій, і складаються з підводного екрану, замкових і проміжних стійок з рухомими затворами.Якщо ви шукаєте боновые заграждения заходьте на наш сайт www.larn32.ru. Нащі фахівці з радістю проконсультують вас.

Підводний екран виготовляється з міцної тканини ПВХ, стійкою до нафти і нафтопродуктів і оснащується люверсами для кріплення до стійок за допомогою поворотних замків.

Стійки призначені для фіксації бона в льодовій прорізи і утримання підводного екрану під льодом. Для надійної фіксації до льоду стійки оснащені регульованими затворами і опорами з шипами. Положення екрану під водою регулюється по вертикалі. В якості фіксаторів виступають римболти.

Конструкція бона «БНЗ» не містять дрібних деталей, які можливо втратити і не вимагає застосування інструменту для побудови та встановлення бона. Завдяки регульованим затворам стійок конструкція бона не вимоглива до ширини льодової прорізи.

Процес установки зимових бонів «БНЗ» вимагає застосування льодорізної установок і пристроїв для вилучення льодових блоків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here