Суд з банком за несплату кредиту відбувся без вас. І, по всій видимості, вас доведе до відома про це судовий виконавець. Який буде вимагати гроші, через кілька місяців після рішення суду. Можливо, чи анулювати рішення суду, коли ви не брали участь в процесі? Можливо, закон це допускає. Але необхідно діяти безпомилково, судовий процес ускладнюється, в порівнянні зі звичайним процесом. Тут потрібно бути обережним. Якщо ви допустите помилки в документах, не вкладетеся в терміни, які прописує закон або подасте в невідповідну інстанцію. Змінити вже нічого не вдасться, навіть професіоналу. У ситуації, що склалася знадобиться термінова допомога кредитного юриста. Проблемы с праватом тут вирішуються на сайті https://golovko.com.ua.

Якщо ви все ж вирішуєте боротися поодинці, слід зробити такі дії:

1.Сначала вам треба з’ясувати у виконавчої служби номер справи, суд який розглядав справу, його найменування та адресу. Номер справи в суді, це завжди номер виконавчого листа і вказується в постанові ДВС.

2. Після цього слід відвідати суд і попросити ознайомитися з матеріалами вашої справи. Але заздалегідь бажано дізнатися години прийому і інші нюанси. Коли справа буде у вас на руках, зробіть фото всіх його сторінок. Тоді зможете вивчити матеріали в домашній обстановці.

3.Проявіте уважність в ознайомленні зі справою, яку назву має заключне рішення. Буде називатися «рішення» або «заочне рішення». Суд може скористатися будь-який процедурою, визначити різницю можна тільки за назвою, якщо ви не є юристом. Якщо заголовок містить термін «заочне», подальші дії можуть бути різними.

4.Когда суд виніс заочне рішення, подайте заяву в суд першої інстанції, щоб скасувати рішення прийняте заочно. Заява повинна містити в собі точні приводи, за якими ви не погоджуєтеся з рішенням суду, а не просто прохання про скасування. Суд за несплату кредиту починається повторно, але за вашої участі, коли суд підтримує заяву.

5. Якщо в судовому рішенні немає слова «заочне», необхідно діяти по-іншому. Потрібно подати заяву в апеляційний суд, інстанцію на рівень вище. Рішення оголосив швидко, протягом одного засідання. Суд визначить знизити суму, яку потрібно виплатити або залишити незмінною. Ви повинні розуміти, що на кожному етапі можуть, виникнути труднощі і питання, які зможе вирішити тільки юрист професіонал.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here