Коріння тайського масажу лежать в Аюрведе, давньоіндійської целительской системі, і в китайській медицині, найстарішої з існуючих у світі. Історія тайського масажу налічує близько 2500 років. Як і в багатьох інших оздоровчих системах Сходу, в тайському масажі використовується поняття про відновлення енергетичного балансу.
Тайський масаж — це лікувальна система, в основі якої лежать індійська аюрведическая медицина, буддистська духовність і йога. По суті, тайський масаж є методом лікування, що реалізується за допомогою стимулювання біологічно активних точок і сукупності вправ, запозичених з практики йогів. Крім терапевтичних цілей, тайський масаж можна використовувати як засіб розвитку фізичних і фізіологічних функцій організму людини. Боди массаж в салоні Адель!
Історичним центром розвитку традиційної тайської медицини і школи «королівського» тайського масажу став з моменту його заснування в сімнадцятому столітті храм «Ват По», що знаходиться в даний час на території Бангкока. Практикуючими лікарями і хранителями традиції тайського масажу в той час були буддистські ченці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here