Сео просування — динамічно розвивається сфера, яка змушує оптимізатора весь час бути в формі. Минув час реєстрації сайтів в каталогах, покупки великої кількості посилань в орендних біржах. Зараз все більшу роль відіграють якісні посилання, соціальні сигнали і оптимізація, накрутка поведінкових факторів.

Коли заходимо в біржі поведінкових факторів, то бачимо безліч варіантів накруток. Різні переходи користувачів, зв’язки з соціальними мережами, плюс додаються переходи користувачів по посиланнях і т.д. Робота тут дійсно безмежна.

Сьогодні ми поговоримо про один з ефективних методів сучасного поведінкового просування — http://reklama-prodvijenie.ru/prodvigenie-saitov-pod-klych/продвижение-сайта-подсказками. На нашому сайті ви знайдете багато цікавої інформації, а нащі спеціалісти проконсультують вас.

Для чого потрібна накрутка пошукових підказок?
Пошукові підказки грають важливу роль, як для залучення цільового трафіку, так і для підвищення позицій сайту в пошуковій видачі. Пошукові підказки використовують для вирішення наступних завдань:

По-перше, щоб посилить ефект сайту, який вже розкручений і знаходиться в ТОП. Пошукові підказки привертають до себе увагу. Користувач, який набирає ключовий запит в рядку пошуку і бачить на першому місці наш модифікований запит, з великою ймовірністю клацне по цьому запиту.
По-друге, щоб швидко і ефективно отримати цільовий трафік для сайту будь-якого віку. Цільовий трафік буде сприяти поліпшенню поведінкових факторів, що дозволить підніматися основних пошукових запитах в ТОП.
Єдина умова — сайт повинен бути зроблений для людей. Вплив на репутації і отримання цільового трафіку.

Спосіб розкрутки пошуковими підказками на теперішній момент — це єдиний спосіб швидко просунути сайт в ТОП. В середньому сайт просувається за 2-3 місяці. Якщо ви зустрічаєте сео фахівців, які стверджують, що сайт в сучасних умовах необхідно просувати місяцями і роками, то біжіть від таких «профі» подалі …

Інструмент накрутки пошукових підказок ви знайдете в сервісах Юзератор і vpodskazke.ru. Це дійсно дуже потужний інструмент. Застосовуйте в просуванні своїх сайтів.

Як працює накрутка пошукових підказок?
Вибираємо популярний запит і додаємо приставку, яка вже знаходиться в ТОП 1. Це може бути запит приставкою назви компанії (юридичні послуги abal.com.ua). Просуваємо цей запит в пошукових підказках і отримуємо реальний трафік.
Навіть якщо ви і перестанете просувати пошукові підказки, є шанси, що вони природним чином залишаться там надовго. Користувачі звикнуть до них і будуть самі забивати звичні підказки.

Як варіант, ми можемо придумати цікаві пошукові підказки, щоб потенційному користувачеві хотілося б по ним переходити. Для цього застосовуємо маркетингові ходи:

вписувати рішення проблеми цільової аудиторії;
спрямованість на потреби клієнтів;
привабливі і інтригуюче слова;
обіцяємо низькі ціни (без цифр, тільки загальні фрази, щоб пропустив фільтр пошукової системи).
Наприклад, зняти квартиру в Києві без посередників недорого з фото.

Як налаштувати систему пошукових підказок?
Виберемо сервіс vpodskazke.ru. Реєструємося і вбиваємо в інтерфейс сервісу необхідне базове ключове слово. Далі система нам запропонує додати різні словосполучення, ключові запити, які будуть видні в пошукових підказках. Вписуємо придумані, або обрані нами пошукові запити. Обов’язково вказуємо регіон і знімаємо галочку з глобального режиму.

Наступний крок, аналіз пошукового запиту-конкурента в підказках. Дивимося, хто знаходиться на першому місці. Беремо цей ключовий запит і дивимося частотність по ньому в інструменті планувальника ключових слів від Google, або в інструменті аналізу семанітікі в Яндексі. Інструмент Гугла показав 18 100. При вказівці такого значення в системі, наша підказка з’явитися протягом 3-4 тижнів. Коли вкажемо в два рази більше, то запит з’явиться в підказках через 4-5 днів.

Отже, ми докладно розглянули методику накрутки пошукових підказок. Бажаю, щоб ваші підказки завжди були топовими!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here