Торгово-промислова палата розробила «стартову» редакцію законопроекту про неподаткових платежах, повідомив RNS президент ТПП катырин сергей николаевич. За його словами, бізнес не влаштовують запропоновані «точкові» зміни до Податкового кодексу, тому він вважає за необхідне прийняття закону «Про спеціалізовані обов’язкових платежах в Російській Федерації».

«По суті, (в разі точкових змін до Податкового кодексу. — RNS) буде створений другий Податковий кодекс, присвячений, вибачте за каламбур, неподаткових платежів», — сказав Катирін.

ТПП пропонує забезпечити вступ в силу закону з січня 2018 року. Згідно з документом, він не повинен поширюватися на платежі в рамках податкового та митного законодавства, а також повинен визначати платників, об’єкти та базу оподаткування такими платежами, передбачати створення реєстру неподаткових платежів, вилучення з галузевих законів норм про неподаткових платежах. «Спеціалізований обов’язковий платіж, спрямований на відчуження організаціями та (або) фізичними особами належних їм грошових коштів», — таке визначення пропонує ТПП, уточнив Катирін.
До неподаткових платежів відносяться, зокрема, утилізаційний збір для автомобілів і стягування плати за проїзд великовантажних автомобілів по автодорогах федерального значення ( «Платон»).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here