З початку квітня 2015 року мандрівники з 30 країн, в тому числі і з Росії, зможуть відвідувати Індонезію без оформлення візи, про це заявив міністр туризму цієї країни – Софія Джаліл…

На його думку, таке рішення дозволить збільшити потік туристів приблизно на 1 мільйон чоловік. Він також зазначив, що за минулий рік в Індонезії побувало всього 9 мільйонів мандрівників з інших країн, в той час як сусідній Таїланд відвідало близько 26 мільйонів туристів, а в Малайзії відпочило 27 мільйонів чоловік. І Джаліл впевнений, що через кілька років Індонезія зможе залучати навіть більше туристів, ніж Малайзія або Таїланд.

Однак поки посольство Росії офіційних повідомлень з цього приводу від колег з Індонезії не отримало.

Зараз росіянам необхідно після прибуття в Індонезію заплатити збір у розмірі 35 доларів, після чого вони отримують місячну візу, що дозволяє знаходиться в країні. Через місяць цю візу також можна продовжити ще на 30 днів.

В даний час на відвідування «країни трьох тисяч островів» без оформлення віз мають право лише мешканці Брунею, В’єтнаму, Малайзії, Сінгапуру, Камбоджі, М’янми, Лаосу, Таїланду, Філіппін, Гонконгу, Перу, Еквадору, Чилі, Макао і Марокко.

В 2013 році в Індонезії побувало 96,5 тисяч росіян (майже 30% з них цікавить оренда вілли на Балі і серфінг), при цьому за рік до цього їх кількість становила 95,7 тисяч. Проте в поточному році у зв’язку з падінням курсу рубля кількість російських туристів тут значно знизилося. За даними місцевих ЗМІ, на острові Балі, який є головним індонезійським курортом, відпочило трохи більше 10 тисяч мандрівників з Росії, тобто приблизно на 42 відсотки менше, ніж у 2014 році.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here