Проамериканське близькосхідна держава Катар, розташоване в багатому нафтою Перській затоці, втягнуло в свої «брудні» політичні ігри звичайних російських туристів: останні місяці туроператори спостерігають масова відмова у візах нашим співвітчизникам.

Експерти російського турбізнесу, пов’язують цю хвилю відмов саме з політикою, оскільки вона почалася відразу після того, як закінчився серпневих «криза» в Сирії, який забезпечується завдяки зусиллям Росії, запропонувала план по її хімічного роззброєння.

Ні для кого ні секрет, що багаті нафтові сунітські країни, такі як ОАЕ, Саудівська Аравія і Катар, намагаються поширити свій вплив на сусідні країни, організовуючи «арабські революції» у світських арабських державах – в Тунісі, Єгипті, Лівії та Сирії.

Тому і не дивно, що після низки революцій у всіх цих державах до влади дісталися радикальні ісламісти, що фінансуються проамериканськими «друзями» з Аравійського півострова.

Єдиною країною, в якій вдалося втриматися законної влади, опинилася Сирія. Там лише завдяки зусиллям нашої країни вдалося уникнути ракетно-бомбових ударів американців. І, схоже, що учасники конфлікту, активно фінансували сирійські події, вирішили хоча б по дрібницях відігратися на російських громадян за свою поразку.

З проблемою відмови з візами зіткнулися майже всі російські туроператори. Повідомляється, що відмовляють переважно чоловікам, і навіть тим, хто бронює дорогі п’ятизіркові готелі і має золоте членство в Qatar Airways.

Також нелегко доводиться і багатьом нашим транзитним пасажирам катарської авіакомпанії Qatar Airways, оскільки із-за частих відмов у транзитних візах вони не можуть вийти з будівлі аеропорту в очікуванні рейсу.

Більш того, постраждали від дій влади Катару навіть деякі місцеві фірми приймають (наприклад, Gulf Adventures Tourism), яким довелося взагалі тимчасово відмовитися від роботи з росіянами.

Примітно, що з-за антиросійської політики влади може постраждати і національний перевізник Катару – Qatar Airways. Його стикувальні рейси з Москви через Доху дуже популярні на російському туристичному ринку, але мало кому з транзитних пасажирів сподобається сидіти півдня і більше в стерильній зоні міжнародного аеропорту Дохи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here