Вирішилася ситуація з російськими туристами, застряглими у п’ятницю ввечері 1 березня в нейтральній зоні міжнародного аеропорту Дубая з-за відсутності у них в’їзних віз.

Нагадаємо, із-за некоректної несвоєчасного подання еміратської приймаючою стороною еміграційній службі Еміратів списків туристів російських туроператорів 147 росіян з двох рейсів «Аерофлоту» і «Трансаеро» після прильоту в ОАЕ не змогли перетнути кордон цієї держави.

Проблема у приймаючої сторони виявилася в тому, що більша частина російських туристів придбали тури в ОАЕ за 2-3 дні до вильоту і дані на них були отримані лише напередодні прильоту в країну.

Ситуація ускладнилася ще й тим, що в Дубаї п’ятниця є офіційним вихідним і видавати візи російським туристам було просто нікому. Таким чином, всі російські туристи скупчилися в нейтральній зоні, де їм би довелося чекати неділі – найближчого робочого еміграційної служби ОАЕ.

Але завдяки зусиллям російського консульства, вмешавшегося в ситуацію, місцева влада організувала роботу Служби еміграції і російським громадянам оперативно видані візи.

Довідка: віза в ОАЕ видається на 60 днів. Почати її оформлення можна за 60 днів до запланованої дати приїзду в країну. В обов’язки авіакомпаній входить перевірка у пасажирів, що летять в емірати, наявності оформленої в’їзної візи. Авіакомпанія може бути оштрафована на 450 USD за кожного пасажира, які не мають дозволу на в’їзд.

Як розповів генконсул Росії в Еміратах, останні роки турпотік росіян в цю країну тільки збільшується, консульські служби еміратів часто не справляються, тому рекомендується оформляти візу мінімум за 72 години до запланованої дати вильоти.

Нагадаємо, що аналогічні візові проблеми у російських туристів при в’їзді в ОАЕ виникали і раніше, останній раз в минулі вихідні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here