Турецькими готельєрами виставлені на продаж 1,3 тисячі готелів, розташованих в курортних зонах егейського і середземноморського узбережжя…

Причину аналітики турецької газети Zaman бачать в погіршенні ситуації з безпекою в Туреччині, а також у кризі відносин з Росією.

Готелі загальною місткістю 153 тисячі місць сукупно оцінюються приблизно в $30 млрд. Велика частина з них знаходиться в Антальї, де основну масу відпочиваючих раніше становили туристи з Росії. В Антальї підлягає продажу 410 готелів, з них майже чверть — п’ятизіркові.

Аналітики вважають нинішню кризу найгострішим в історії турецької туристичної галузі. Готелі продаються з-за того, що готельєри, не дочекавшись очікуваного числа туристів з Європи, заборгували банкам великі суми. Погіршення відносин з Росією лише посилило кризу. За інформацією міністерства культури і туризму Туреччини, в 2015 році відбулося зниження турпотоку з Росії в порівнянні з 2014 роком на 3,7 мільйона осіб, або на 18,6%.

З 1 січня поточного року указом Президента РФ з Туреччиною введений візовий режим . Раніше були заборонені чартерні рейси в цю країну, а турфірмам рекомендовано не продавати російським громадянам путівки на турецькі курорти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here