Одне з головних розваг туристів, які відвідують Санкт-Петербург в сезон білих ночей» – нічні прогулянки по Неві, потрапило під заборону пітерських влади…

Мерія північної столиці заборонила малим прогулянковим катерам і екскурсійним судам під час розлучення мостів виходити в Неву, а також Велику і Малу Невку. Заборона мотивований небезпекою, яку несуть для прогулянкового флоту проходять по річці під час розлучення мостів великовантажні судна, що мають, на думку чиновників мерії, малої маневреністю і не здатні уникати зіткнень при несподіваному появі поруч з ними об’єктів.

Заборона діє для Великої Неви з 0:00 до 5:00 для суден, які входять і виходять з каналу Зимової канавки і з 1:00 до 5:00 – для вхідних і виходять із річки Фонтанки.

«Смольнинское пароплавство», найкрупніша фірма серед пітерських приватних туристичних перевізників, спробувала до початку навігації оскаржити обмеження на нічні прогулянки у Верховному суді РФ, посилаючись на скорочення доходів турфірм через зниження привабливості для їх клієнтів екскурсій по річках і каналах Санкт-Петербурга. Однак суд з аргументами перевізника не погодився, позов залишився без задоволення.

Експерти вважають, що в результаті заборони судноплавні туристичні компанії та екскурсійні бюро Санкт-Петербурга позбудуться 10-12% своїх доходів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here