Нова програма субсидій іноземним авіакомпаніям, організуючим рейси на місцеві курорти, вводиться в Туреччині. Про це виданню Hurriyet заявив міністр туризму країни Махір Унал.


За кожен рейс, що відправився в Анталью, Даламан, Ізмір, Аланію або Бодрум, авіакомпанія буде отримувати $6000. Початок дії нової програми заплановано на квітень-травень і приурочене до відкриття туристичного сезону.

Як пояснив Махір Унал, подібна система виплати субсидій вже діяла в минулому році для російських авіакомпаній, що надсилали на турецькі курорти чартерні рейси. Система дозволила з січня по листопад 2015 роки підняти частку російських турмстов, які відпочивали в Туреччині, до 10% від усіх іноземних туристів в країну. Велика частка (25%) тільки у німецьких туристів. Після заборони російським урядом чартерних авіаперевезень та продажу турів в Туреччину місцева туріндустрія повністю переорієнтовується на Європу.

Згідно з прогнозами, у 2016 році Туреччина втратить близько 4.5 млн. російських туристів. Крім того, турпотік з Німеччини теж опинився під загрозою після стамбульських терактів, де загинули 10 туристів з Німеччини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here