Столичний Арбітражний суд проведе 21 червня поточного року попереднє засідання за позовом авіакомпанії «Трансаеро» проти туристичної компанії «Наталі турс» на суму в 400 млн 300 тис. рублів.


Офіційне повідомлення про призначеному засіданні опубліковано на офіційному сайті Арбітражного суду. До дня засідання сторони повинні звірити розрахунки.

«У разі, якщо сторони не є на попереднє засідання і не заявляють перед цим ніяких заперечень проти розгляду справи без їх присутності, суд, визначивши справу як підготовлене до розгляду, може приступити до розгляду справи по суті», — дається пояснення в документі, опублікованому на сайті.

Судовий позов «Трансаеро» був зареєстрований 12 квітня цього року. У прес-службі відповідача уточнили, що розгляд йде в рамках правових відносин, не пов’язаних з операційною діяльністю «Наталі турс».

«Ми не виключаємо можливості подання зустрічних позовів в рамках даного правового спору», — уточнюють у прес-службі «Наталі турс».

Нагадаємо, авіаперевізник «Трансаеро» припинила польоти з 25 жовтня 2015 року після урядового рішення про банкрутство компанії через безнадійних боргів. Банкрутство компанії спричинило серйозні проблеми у туристичних компаній, так як «Трансаеро» на той момент була за фактом найбільшим учасником ринку туристичних авіаперевезень.

В ході проведеної перевірки, яку провела «Росавіація», був анульований сертифікат експлуатанта «Трансаеро». Керівник «Росавіації Олександр Нерадько заявив, що скасування сертифіката остаточна, і його відновлення не передбачається.

У грудні минулого року за рішенням Арбітражного суду Санкт-Петербурга і Ленінградської області в рамках справи про банкрутство перевізника, за клопотанням Ощадбанку у відношення «Трансаеро» була ініційована процедура спостереження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here